Næste begivenheder

okt
22
man
17:30 Hockey/WorkOutMoves og styrketræ...
Hockey/WorkOutMoves og styrketræ...
okt 22 kl. 17:30 – 19:15
Klubbens super effektive og sjove styrketræning, der altid starter med frit valg mellem intens hockeykamp eller fed WorkOutMoves, hvorefter vi alle samles til superplanken m.m.m. Se mere her: http://detskerigribskov.dk/perl/arrmore/type-gribskov2?ArrNr=12045807
okt
23
tirs
17:30 ATK Tirsdagstræning – Tisvilde Hegn
ATK Tirsdagstræning – Tisvilde Hegn
okt 23 kl. 17:30 – 19:00
Emne: konkurrence   Emne: Micro Orientering-vejvalg, på det nye kort fra WMOC vibtager en gang til fra samme sted som før efterårsferien. Vel mødt til en fed træning😊 Arrangør: THOK Ansvarlig: Rolf Postindsamling: Leif      [...]
okt
29
man
17:30 Hockey/WorkOutMoves og styrketræ...
Hockey/WorkOutMoves og styrketræ...
okt 29 kl. 17:30 – 19:15
Klubbens super effektive og sjove styrketræning, der altid starter med frit valg mellem intens hockeykamp eller fed WorkOutMoves, hvorefter vi alle samles til superplanken m.m.m. Se mere her: http://detskerigribskov.dk/perl/arrmore/type-gribskov2?ArrNr=12045807

Bestyrelse/Udvalg

Bestyrelse
Formand Svend Mortensen 23 37 30 52 hegnsnyt@live.dk
Næstformand  Tim Falck Weber 53 81 24 01 tim@falckweber.dk
Sekretær  Lena Wraa 42 39 58 67 lenawraahansen@gmail.com
Kasserer* Inger Kirkegaard  53 83 50 43 kirkegaard.inger@gmail.com
Bestyrelsesmedlem  Rolf Valery  20 91 61 49 rolf.valery@mail.dk
Bestyrelsesmedlem Jesper Kracht 51 15 73 03 kracht@privat.dk
Bestyrelsesmedlem Jakob Landsperg 30 27 73 03 jalandsperg@gmail.com

*Klubbens bankkonto: Handelsbanken 6301 1641786, v/Inger Kirkegaard

Bestyrelsessuppleanter: Jesper David Jensen og Jens Kovsted

Revisorer: Ole D. Jensen og Ole Nielsen

Revisorsuppleant: Anne Grete Swainson

 

Udvalg m.m. (Kontaktperson anført først)
Økonomi- og finansudvalget Inger Kirkegaard – Svend Mortensen – Niels Landsperg 53 83 50 43  kirkegaard.inger@gmail.com
Aktivitetsudvalget Lena Wraa – Inger Kirkegaard – Rolf Valery 42 39 58 67  lenawraahansen@gmail.com
Eliteudvalget Tim Falck Weber – Jesper Kracht – Jonas Falck Weber – Andreas Duc Jørgensen 53 81 24 01  tim@falckweber.dk
Ungdom og rekruttering Finn Bregensøe – Rolf Valery – Dan Haagerup 30 82 29 22  barmie@mail.dk
Kommunikation Svend Mortensen – Jesper Kracht – Susanne Gjedsig Thomsen – Christina H. Sørensen – Lene Øbro 23 37 30 52  hegnsnyt@live.dk
Stævne- og skovudvalget Klaus Olsen – Jesper David Jensen – Egon Neregaard – Lena Wraa – Inger Kirkegaard 21 22 04 68  klausolsen.dk@gmail.com

Særlige funktioner

Løbstilmelding: Aase Neregaard, 47 72 16 40, aasen@city.dk

Klubtøj:  Annette A. Hansen, 30 26 74 12, annahbio@mail.com